Henan Guorui Metalurji Refrakterler Co, Ltd

Ana sayfa ÜrünlerSilikon metal tozu

553 Silikon Metal Tozu Gümüş Gri Görünüm Metal Refrakter Malzemeler

553 Silikon Metal Tozu Gümüş Gri Görünüm Metal Refrakter Malzemeler

  • 553 Silikon Metal Tozu Gümüş Gri Görünüm Metal Refrakter Malzemeler
  • 553 Silikon Metal Tozu Gümüş Gri Görünüm Metal Refrakter Malzemeler
553 Silikon Metal Tozu Gümüş Gri Görünüm Metal Refrakter Malzemeler
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Anyang Henan
Marka adı: Guo Rui
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 10-100mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Ambalaj bilgileri: 1MT big bag veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: Sözleşmeyi imzaladıktan sonra yarım ay
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 20.000 mt / yıl
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Silikon Metal sınıf: 553, 2202, 1101
boyutlar: 10-100 Kullanılmış: Çelik Üretimi
Numune Temini: Ücretsiz örnek renk: Gümüş Gri
Vurgulamak:

553 metalurjik sınıf silikon

,

10mm silikon metal 553.1101 Silikon Metal Tozu

,

1101 Silicon Metal Powder

Silikon Metal 553 Silikon Metal Toz Metal Refrakter Malzemeler

 

 

Silikon Metal Giriş:

 

     Silikon metal ayrıca endüstriyel silikon veya kristal silikon olarak da adlandırılır.Metalik parlaklığa sahip gümüş grisidir ve toz haline getirildiğinde rengi koyu gridir.Yüksek erime noktasına, iyi ısı direncine ve yüksek dirence sahiptir.Elektronik, metalurji ve kimya endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.İleri teknoloji endüstrisi için vazgeçilmez bir hammaddedir.

 

Silikon Metal Uygulaması:

 

     1. Silikon kauçuk, silikon reçine, silikon yağı ve diğer organik silikon üretimi
Silikon kauçuk iyi bir esnekliğe ve yüksek sıcaklık direncine sahiptir ve tıbbi malzemeler ve yüksek sıcaklık contaları yapmak için kullanılır.Silikon reçine, izolasyon boyaları, yüksek sıcaklık boyaları vb. Üretiminde kullanılmaktadır.
     2. Yüksek saflıkta yarı iletkenlerin üretimi
Modern büyük ölçekli entegre devrelerin neredeyse tamamı yüksek saflıkta metal silikondan yapılmıştır ve yüksek saflıkta metal silikon, optik fiberlerin üretimi için hala ana hammaddedir.Bilgi çağında metal silikonun temel bir temel endüstri haline geldiği söylenebilir.
     3. Alaşımın hazırlanması
Silikon alüminyum alaşımı en çok kullanılan silikon alaşımıdır.Silikon alüminyum alaşımı, bir tür güçlü bileşik deoksidizördür.Çelik yapım sürecinde saf alüminyum yerine oksijen gidericinin kullanım oranını artırabilir ve erimiş çeliği saflaştırabilir ve çeliğin kalitesini artırabilir.Silikon alüminyum alaşımı, düşük yoğunluğa, düşük ısıl genleşme katsayısına, iyi döküm performansına ve aşınma direncine sahiptir ve bununla birlikte dökülen alaşım dökümler, yüksek darbe direncine ve hizmet ömrünü büyük ölçüde artırabilen iyi yüksek basınç yoğunluklarına sahiptir.Genellikle havacılık araçları ve otomobil parçaları üretmek için kullanılır.
Silikon bakır alaşımı iyi bir kaynak performansına sahiptir ve çarpıldığında kıvılcım çıkarmak kolay değildir.Patlamaya dayanıklı işlevi vardır ve depolama tankları yapmak için kullanılabilir.
Silikon çelik saclar yapmak için çeliğe silikon eklemek, çeliğin manyetik geçirgenliğini büyük ölçüde artırabilir, histerezisi ve girdap akımı kayıplarını azaltabilir.Transformatörler ve motorlar için demir nüveler üretmek ve transformatörlerin ve motorların performansını artırmak için kullanılabilir.Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte metal silikonun uygulama alanları daha da genişleyecektir.

 

Silikon Metal Özellikleri:

 

Silikon metal, refrakter ve toz metalurjisi endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve mükemmel bir antioksidandır.Ateşe metalik silikon eklemek, ilk önce oksijenle reaksiyona girerek gözenekleri kapatabilir, yoğunluğu artırabilir, sümüklü böcek girişini önleyebilir ve direnci ve oksidasyon direncini önlemek için yeni bir cevher fazı oluşturmak için ürünün yüksek sıcaklık direncini iyileştirebilir.Bu nedenle, çelik üretim fırınları, fırınlar ve fırın mobilyaları gibi refrakter malzemelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Metalurji döküm endüstrisinde, metal silikon, demir esaslı olmayan bir alaşım ve çeliğin sertliğini artıran silikon çelik alaşım maddesi olarak kullanılır.Silikon metal, yeni seramik alaşımları, vb. Gibi bazı metaller için indirgeyici ajan olarak da kullanılabilir. Fabrikamız müşterinin ihtiyacına göre metal silikon blokların, granüllerin ve tozların farklı detay ve modellerini sağlayabilir.

 

Şartname:

Derece Kimyasal bileşim(%)
Si Fe Al CA
% 93 Silikon Metal 93 1.5 2.0 1.5
% 95 Silikon Metal 95 1.0 2.0 1.0
Boyut: 10-100mm

 

Silikon Metal Simgesi:

553 Silikon Metal Tozu Gümüş Gri Görünüm Metal Refrakter Malzemeler 0

 

F & Q:

 

1. MOQ'umuz nedir?

Temel olarak, MOQ'umuz 20 tondur.Belirli bir sipariş limiti yoktur, durumunuza göre en iyi teklifi verebiliriz.

 

2. Örnekler sağlıyor musunuz?

Evet yaparız.Örnekler her zaman mevcuttur ve size doğrudan gönderilebilir.

 

3. Teslimat süresi ne kadar sürer?

Sözleşme imzalandıktan sonra normal teslimat süremiz yaklaşık 3 hafta sürer, ancak aynı zamanda sipariş miktarına da bağlıdır.

 

4. Fabrikanızı ziyaret edebilir miyiz?

Elbette her zaman sizi arayacağız.

 

Daha detaylı bilgi istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size daha iyi hizmet verelim ve referansınız için başka yüksek kaliteli ürünlerimiz var.

 

İletişim bilgileri
Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

İlgili kişi: Wu

Tel: +86 13837103420

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler