Henan Guorui Metalurji Refrakterler Co, Ltd

Ana sayfa

Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Çin Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Sertifikalar
Çin Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd Sertifikalar
Henan Guorui, ferroalyaj endüstrisi ve dünya genelinde metal tel pazarında açık bir uzmandır. Deneyimleri ve uzmanlıkları paha biçilmezdi.

—— Igor

GR, 10 yıldan fazla bir süredir ferroalyaj alanında çalışmakta olup, ferroalyajlar konusunda zengin deneyime ve çelik yapım tekniklerinde zengin bilgi birikimine sahiptir. çelik tesisinin üretim maliyetini düşürmesine yardımcı olacak bir dizi ürün geliştirdi, üretim tekniklerini geliştirmek için birçok çelik üreticisiyle çalıştı. Onlarla ilişki içinde olduğum için çok mutluyum.

—— Jason

 • Üretim hattı

   

  Yüksek Fırın Demir Üretim Süreci

   

  Yüksek fırın üretimi süreklidir.Bir nesil yüksek fırınlar (fırının başlangıcından üretimin revizyonuna kadar) birkaç yıldan on yıla kadar sürekli olarak üretilebilir.Üretim anında fırının tepesinden (genellikle fırının tepesi malzeme ve bunkerden oluşur, modern yüksek fırın çan vana tepesi ve çan içermeyen tepesi) sürekli olarak demir cevheri ile yüklenir, yüksek fırının alt kısmının havalandırma deliğinden üflenen kok ve fluks.Sıcak havaya (1000 ~ 1300 ° C), yağ, kömür veya doğal gaz gibi yakıtlarla püskürtülür.Yüksek fırına yüklenen demir cevheri, esas olarak bir demir ve oksijen bileşiğidir.Yüksek sıcaklıklarda, kok içindeki ve üflenen karbon ve karbonun yanmasıyla oluşan karbon monoksit, demir elde etmek için demir cevherindeki oksijeni çıkarır.Bu sürece indirgeme denir.Demir cevheri, indirgeme reaksiyonu ile rafine edilir ve erimiş demir musluktan serbest bırakılır.Demir cevherindeki gang, kok ve kül, ocak deliğinden ve cüruf çıkışından boşaltılan cüruf oluşturmak için fırına eklenen kireçtaşı gibi bir flaks ile birleştirilir.Gaz, fırının üstünden dışarı çıkar ve toz giderildikten sonra endüstriyel gaz olarak kullanılır.Modern yüksek fırınlar, ihraç edilen gazdan elektrik üretmek için fırın çatısının yüksek basıncını da kullanabilir.

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

   

  Yüksek fırın demir yapımının özellikleri:Büyük ölçekli, ister dünyanın diğer ülkelerinde ister Çin'de olsun, yüksek fırının hacmi genişliyor.Örneğin, Çin Baosteel yüksek fırını 4063m3'tür ve günde tondan fazla demir, 4.000 tondan fazla cüruf ve günlük 4.000 tondan fazla tüketim üretmektedir.

   

   

  Ferroalloy Üretim Proses Ekipmanları

   

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

   

  Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

  Orta frekanslı fırın:

   

  Ara frekanslı fırın esas olarak güç kaynağı, endüksiyon bobini ve endüksiyon bobinindeki refrakter malzemeden yapılmış bir rutenyumdan oluşur.Pota, transformatörün sekonder sargısına eşdeğer olan metal yükü içerir.Endüksiyon bobini AC güç kaynağına bağlandığında, endüksiyon bobininde alternatif bir manyetik alan üretilir ve manyetik akı potadaki metal yükünü keser ve fırında indüklenmiş bir elektromotor kuvveti üretilir.Yükün kendisi kapalı bir döngü oluşturduğundan, ikincil sargı yalnızca bir dönüşle karakterize edilir ve kapalıdır.Bu nedenle, yükte aynı anda indüklenen bir akım üretilir ve indüklenen akım yükten geçtiğinde, erimesini sağlamak için yük ısıtılır.
  Orta frekanslı elektrik fırını, bir ara frekanslı manyetik alan oluşturmak için ara frekanslı güç kaynağını kullanır, böylece ferromanyetik malzeme içindeki indüklenen girdap akımı ısı üretir ve malzemeyi ısıtma amacına ulaşır.Orta frekanslı elektrikli fırın, indüksiyonla ısıtma, eritme ve ısı koruması için 200-2500Hz orta frekanslı güç kaynağı kullanır.Orta frekanslı elektrikli fırın esas olarak karbon çeliği, alaşımlı çelik, özel çeliği eritmek için kullanılır ve ayrıca bakır ve alüminyum gibi demir dışı metallerin eritilmesi ve ısıtılması için de kullanılabilir.Ekipmanın boyutu ve ağırlığı küçüktür.Hafif, yüksek verim, düşük güç tüketimi, hızlı eritme ve ısıtma, fırın sıcaklığının kolay kontrolü ve yüksek üretim verimliliği.

   

  Orta frekanslı eritme fırını özellikleri:


  1. Hızlı eritme hızı, iyi enerji tasarrufu etkisi, daha az yanma kaybı ve düşük enerji tüketimi.
  2. Kendi kendine karıştırma fonksiyonu, erime sıcaklığı ve düzgün metal bileşimi.
  3. Elektrikli ısıtma ortamı iyidir.
  4. Başlangıç ​​performansı iyidir ve boş fırın ve dolu fırın% 100 çalışmaya ulaşabilir.

   

 • OEM / ODM

  Üretim ekipmanları ekran

  Henan Guorui Metallurgical Refractory Co., Ltd., 2006 yılında, çelik üretimi ve döküm için ikinci el ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış olarak kurulmuştur. On yıldan fazla süredir devam eden sıkı çalışma ve geliştirme çalışmalarından sonra, Çin ferroalyaj endüstrisinde bir referans noktası haline geldi.

  Her yıl Nodülizer (FeSiMg), inokülant (silikon serisi, niyobyum serisi, kalsiyum serisi ve zirkonyum serisi, vb.), Ferroalloy (ferrosilikon, kalsiyum silikon, silikon germanyum, çelik üretimi ve dökümü için 20.000 tondan fazla yardımcı malzeme üretmektedir. ), silisyum alüminyum, kalsiyum silisyum germanyum, kalsiyum silisyum germanyum alüminyum, kalsiyum silisyum manganez, yüksek karbon silisyum, silisyum karbür ve karbon katkılar), deoksidanlar (silisyum serileri ve kalsiyum serileri), alaşım sıkıştırmalar (FeSi sıkıştırmalar, silisyum küreler, SiC) Top vb.), alaşım cürufu (FeSi cürufu, silikon cürufu, manganez bakımından zengin cüruf) ve çekirdek teli (FeSiMg, CaSi, CaFe, saf kalsiyum vb.).

  Şu anda, ürünlerin% 40'ı büyük yerli çelik fabrikalarına ve dökümhanelere satılıyor. Kalan% 60'ı, başta Güney Kore, Japonya, Rusya, Ukrayna, Türkiye, Almanya, Hindistan, Avustralya ve POSCO, Hyundai Steel Group ve JFE dahil olmak üzere 30 kadar ülkeye yabancı ülkelere ihraç edilmektedir.

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına dikkat etmeye ve daha iyi ferroalyaj ürünleri ve daha tatmin edici hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

 • Ar-Ge
  Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge)

  Araştırma ve Geliştirme Nedir?
  İçin   Yatırımcı “Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge)”, Araştırma ve Geliştirme - Ar-Ge - bir şirketin kullanacağı veya satacağı yeni teknoloji, ürünler, hizmetler veya sistemler oluşturmak için kullanabileceği yeni bilgiler elde etmek için çalıştığı süreçtir. . En sık amaç şirketin alt satırına eklemektir.

  Grferroalloy'da ne yapıyoruz?

  Ar-Ge genellikle bir şirkette bir iç departmanda gerçekleşir, ancak aynı zamanda bir uzmana yaptırılabilir. GrFerroalloy Metallurgical Co.'nun araştırma ve geliştirme grubunun ana görevi. ferroalyaj alanında yeni ürünlerin geliştirilmesi, fiyatın düşürülmesi ve performansın iyileştirilmesi için üretim sürecinin değiştirilmesi ve değerli ve yeni hizmetlerin sunulması hakkında yeni bilgiler geliştirip keşfediyor. Çin ve küresel pazarın gelişme durumunun karşılaştırılması ve gelişme eğilimlerinin karşılaştırılması. Aynı zamanda, Çin ve küresel pazardaki mevcut ve gelecekteki arz ve talep eğilimlerini analiz edin.

İletişim bilgileri
Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Wu

Tel: +86 13837103420

Faks: 86-371-69102011

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin