Henan Guorui Metalurji Refrakterler Co, Ltd

Ana sayfa ÜrünlerFerro Alaşımlı Metal

Ferro Alaşımlı Metal Ferro Silikon Alaşımları

Ferro Alaşımlı Metal Ferro Silikon Alaşımları

  • Ferro Alaşımlı Metal Ferro Silikon Alaşımları
Ferro Alaşımlı Metal Ferro Silikon Alaşımları
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan Çin
Marka adı: Guorui
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 10-50mm 10-100mm
Ödeme & teslimat koşulları:
Ambalaj bilgileri: 1MT big bag veya müşteri isteğine göre
Teslim süresi: Sözleşmeyi imzaladıktan sonra yarım ay
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 20000T / Yıl
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Boyutu: 10-50mm, 10-100mm Renk: Gümüş gri
Hammadde: Kola, Çelik Hurda, Kuvars İçin kullanılan: Çelik Üretimi
şekil: topak, toz Kullanım: Metalurji, kimya, elektronik endüstrisi
Vurgulamak:

ferroalyaj metal

,

çelik hammadde yapımı

Ferro Alaşım Metal Ferro Silikon Alaşımları Alaşım Ajan Ferro Alaşımları Için Kullanılan

Giriş:

Ferro silikon, demir ve silikondan oluşan bir demir alaşımıdır. Ferrosilikon, kok, çelik hurdası, kuvars (veya silis) 'den yapılmış bir ahşap alaşımıdır. Silika içinde silikon ve oksijen kolayca sentezlendiğinden, ferrosilikon genellikle çelikte bir deoksidizör olarak kullanılır, bu da Si02 oluşurken büyük miktarda ısı açığa çıkarır ve avantaj, çeliğin erime sıcaklığını arttırmasıdır. Aynı zamanda, ferrosilikon ayrıca düşük alaşımlı yapısal çelik, yay çeliği, sıcak çelik ve elektrikli silikon çelikte kullanılan ek bir alaşım elemanı olarak da kullanılabilir.

kullanın:

1. Desoxidatzaile eta aleazio eragile gisa erabiltzen da altzairugintzan. Altzairu kualifikatua lortzeko eta altzairuaren kalitatea ziurtatzeko, desoxidazioa altzairuaren azken fasean egin behar da. Silizioa eta oxigenoaren arteko afinitate kimikoa oso altua da. Beraz, ferrosilikon desoksidatzail indartsua da prezipitaziorako eta difusiorako. Deoksi.
2. Inokulatzaile eta esferoidatzaile gisa erabiltzen da burdinurtearen endüstri. Burdina metalezko malzeme garrantzitsua da industria modernoan. Altzairua baino errazagoa da, urtu eta erretzeko erraza, galdaketa propietate bikainak ditu eta altzairua baino erresistentzia sismiko hobea du.
3. Burdinaloi produkzioan eragile murriztaile gisa erabiltzen da. Silizioa eta oxigenoaren arteko afinitate kimikoa izateaz kazanç, silizioaren ferrosilikonak karbono gutxi dauka. Hori dela eta, silizio handiko ferrosilikonak (edo aleazio silizeoak) burdin aleazioaren endüstriyel karbono gutxiko burdin aleazioen ekoizpenean gehien erabiltzen den eragilea murrizten Da.
4.75 # Ferrosilikon normalean Pijiang prozesuko magnesioaren galdaketa prozesuan metalezko goi-tenplaketa prozesuan erabiltzen da, CaO.MgO-ko magnesioa ordezkatuz eta 1,2 tona ferrosilikon inguru kontsumitzen dira metalezko magnesio tona bakoitz kağıt, eko.
5. Erabili beste arlo batzuetan. Tratatutako ferrosilikon hautsa fin edo atomizatuaren esekidura fase gisa erabil daiteke onurako sanayi. Elektrodoen fabrikazio-endüstriyel soldadurako hagaxkak estaltzeko erabil daiteke. Silizio handiko ferrosilikonak kimikoen endüstri dönemi daitezke silikona bezalako produktuak egiteko.

Hammadde:

Ferro silikon, hammadde olarak kok, çelik hurda (demir oksit ölçeği), kuvars (veya silika) ile yapılır ve elektrikli bir fırında eritilir. Deoksidasyon ve çeliğin kimyasal bileşimini düzenlemek için kullanılan dökme demir ve çelik yapımı için önemli bir yardımcı malzemedir.

Şartname:

sınıf Kimyasal bileşim(%)
Si C Al P S
Regulare Özellikleri FeSi% 60 65 0.2 2.0 0.04 0.02
FeSi% 72 72 0.2 2.0 0.04 0.02
FeSi% 75 75 0.2 2.0 0.04 0.02
Düşük Al FeSi% 75 75 0.2 0.5 0.04 0.02
Boyutu: 10-50mm, 10-100mm
Diğer kimyasal bileşim ve ebatlar talep üzerine tedarik edilebilir.

Grafik:

İletişim bilgileri
Henan Guorui Metallurgical Refractories Co., Ltd

İlgili kişi: Wu

Tel: +86 13837103420

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler